utkání Kuks-DK"B"

Tomáš Navrátil | 05.04.2010

S napětím jsem čekal, jaký článek napíše na Vaše stránky "domácí" reportér. Bohužel v některých věcech s ním nemohu souhlasit. Hodnocení domácích hráčů je sice Vaše věc, ale nevím proč smolařem utkání byl golman Vít, který Vás v první půli několikrát výrazně podržel. Jinak musím ještě podotknout, že se hrálo na místní podmínky na velmi dobře připraveném terénu, navíc když ještě před tím hrál dorost. Co se týče samotného utkání, dle mého názoru hosté jeden bod ztratili. V první půli měli několik velmi dobrých příležitostí, bohužel v koncovce byli tragičtí. Domácí měli rovněž nějaký náznak šance, branku si však hosté vstřelili sami. Ve druhé půli kalenští výsledek zaslouženě otočili na 2:1 a přidali i třetí branku, kterou jim však rozhodčí Chudoba neuznal pro jakýsi faul na brankáře. V další příležitosti byl faulován střídající Šulc, rozhodčí Chudoba však byl jiného názoru a nechal ve hře pokračovat. Domácí vyrovnali asi deset minut před koncem z penalty veteránem Malým, penalta to však byla hodně přísná. Náš golman sice ošklivě Vašeho hráče trefil kolenem a pak na něho ještě dopadl, ale neviděl jsem nikdy, že takovýto střet se posoudí v neprospěch brankáře, většinou v takovýchto situacích bývají golmani chráněni. Ostře to kontrastovalo se situací s naší neuznanou brankou, kdy se po jakémsi kontaktu s golmanem Kuksu pískal faul na brankáře. Pan Chudoba utkání nezvládl, nicméně z části si za to můžeme sami, když dnes již krajský rozhodčí Přiklopil, hrající ve středu zálohy s kapitánskou páskou, mu do pískání neustále kecal a radil. Po utkání jsme se se soudnými domácími hráči a diváky shodli, že akorát zkur... nedělní odpoledne.
Co se týče sportovní stránky, Váš výkon mě trochu zklamal, na podzim jste v Dolní Kalné sice prohráli, ale podali jste výrazně lepší výkon. Přeji Vám v dalších zápasech hodně úspěchů.