Re: utkání Kuks-DK"B"

| 06.04.2010

ač to nemám ve zvyku,zde komentář přidat musím...je smutné že píšeš že ve vašem středu je krajský rozhodčí a pak se podivuješ že byl odpískán faul na brankáře při hlavičkovém střetu v malém vápně...správně by ti měl dát výklad pravidel a ujistit tě že to bylo písknuto velmi správně...rovněž tak penalta odpískaná v náš prospěch,kdy vůbec nešlo o koleno nýbrž o úder na hlavu našeho hráče,nedovedu si dost dobře představit co jinýho by si chtěl pískat??!!nutno podotknout že ikdyž tyto situace byli vyřešeny naprosto správně mnoha dalších chyb se rozhodčí dopustil,včetně neodpískané penalty ve Váš prospěch,což pro mne ovšem nebylo žádným překvapením(přestože by to tak být nemělo) vzhledem k tomu co si psal,že Váš kapitán neustále ryl do rozhodčího a měl mnohdy až vulgární poznámky,dále projevoval až okatou snahu o písknutí penalty kdy schválně přihrával střety ve vápně proto se vůbec nedivím že když už k penaltovému zákroku došlo rozhodčí ho nepískl...bylo pro mne jen s podivem že zápas dohrál,což by si on jako rozhodčí měl uvědomit!!a když tu hovoříš otom že píská kraj,je mi ztoho až do breku,ukazuje to jen na kvalitu rozhodčích unás...čímž ovšem v žádném případě nesnižuji kvalitu Vašeho kádru,jelikož jste si vzhledem k našemu žalostnému výkonu zasloužili vyhrát!!

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Roman Tomáš

TJ Jiskra Kuks
Kuks 84
okres Trutnov
544 43

721 521 421