Kniha návštěv

Náramek

Jan Špůr | 21.07.2010

Zdravím nechal jsem v kabině náramek na lavičce tak kdo ho prosím najde tak ať ho dá v kabině do skříně nebo Kájovi díky moc

Re: Náramek

Michal | 22.07.2010

A jak vypadal?? Jóóó hochu ten už je určitě nekde střelenej :D

Re: Re: Náramek

Jan Špůr | 23.07.2010

stříbrnej

přátelák

FK Radvanice | 14.07.2010

sháníme někoho na přátelák,nemáte náhodou zájem. bylo by to 23.24.25.7.jeden z těchto dní.podle domluvy

007

Trenér | 08.07.2010

Koukám jakej je zájem o parkoviště. Je čtvrtek a jsme tam čtyři jste fak perfektní a je vidět že táhnete za jeden provaz proto to tady stím fotbalem také tak je.

Re: 007

Kozlík | 08.07.2010

Kdyby se na to vykašlali ty co chodí pravidelně, tak nemáme peníze na rozhodčí, akce, míče a podobně. Tak se proboha probuďte a nenechte dřít na parkovišti jen nás místní a pár přespolních. Děkuji

Re: Re: 007

Michal | 08.07.2010

Já se omlouval dlouho dopředu jak Kájovi, tak Kozlíkovi..budu v práci..sry

Dorost

Webmaster | 06.07.2010

TJ Jiskra Kuks hledá fotbalisty, kteří jsou narozeni v letech 1992 - 96 na sezónu 2010/2011 do dorostu. Kuksovský dorost bude hrát 1.A třídu ve skupině C. Můžete nám napsat SEM na naše webové stránky. DĚKUJEME!!

Re: Dorost

.... | 14.07.2010

Dobrý den já bych měl asi zájem sem ročník 1995 a hraju za Dvůr Králové a hrajeme Divizi dorostu a já si nezahraju!! a u vás bych si zahrál ''snad''.

Re: Re: Dorost

kozlík | 18.07.2010

Stačilo by zavolat na číslo pana Benčeka uvedené v kontaktech... ;)

jj

| 24.06.2010

chci se zeptat kam budu prirazena kdys jsem se narodila roku 1998.us 3roky hraju fotbal ale spis prejdu kvam

Re: jj

Michal | 24.06.2010

Za chlapy :)

Re: Re: jj

kozlík | 25.06.2010

Já myslím, že v Kuksu je to bez šance jelikož budou jen muži a dorost, ale můžu doporučit Kocbeře... ;)

Nemáte to lehké

Rowdies Jiskra Lampertice | 13.06.2010

Dnes jsme měli po odpoledním utkání ve Starých Bukách tématický zájezd spojený s omrknutím našeho příštího soupeře. V Bernarticích pustil domácí do vedení jejich pomezní asi ze dvoumetrového ofsajdu. Delegovaný rozhodčí na lajnu bydlí taky v Bernarticích. Ten sice ofsajdy odmával dobře, ale zavřel obě oči po té ráně loktem od Knapa. Knap je provokatér a asi i trochu prostší duše. Když ho Louda nevymetl, tak si s vámi s prominutím vytřeli pr... Nemáte to vůbec lehké a je obdivuhodné, jak jste se dokázali ovládnout. Každý druhý by Knapovi dal po hubě. Je nepochopitelné jak se může v nejnižší soutěži k podobným věcem někdo snížit. Za to si nad sebou vynesli ortel. Dáme jim bůra!

Re: Nemáte to lehké

| 14.06.2010

Pánové děkuji Vám za Váš příspěvek!! Jsem rád že nejsme jediní kteří si všímají mnohdy prazvláštních rozhodnutí pánů s píšťalkou kteří dost často hrubě ovlivňují zápasy a proti jejichž výrokům není dovolání...v následném střetnutí Vám držíme palce a doufám že nás sportovně!! pomstíte a naložíte jim tolik gólů kolik se do nich jen vejde :D
p.s.: pro chování pana Knapa nemám slov a proto to raději nebudu komentovat, je jen smutné pro fotbal že se vněm takový lidé nachází, kteří i za rozhodnutého stavu mají potřebu něco takového dělat a nezbývá než doufal že svaz nebude toto jednání tolerovat a pokusí se stím konečně něco dělat!!

Re: Re: Nemáte to lehké

Ziky da GARD!! | 14.06.2010

Cus..Chlapi pan Knap je už teď mrtvý muž. Na utkání jsem se byl podívat jako nezaujatý divák. Knapa sleduji už dlouho a spolu s klukama jsme na něj připravený. Po sezóně dostane. Přeji hodně štěstí Kuksu i Lamperticím. Zdar Ziky

Re: Re: Re: Nemáte to lehké

Kozlík | 14.06.2010

Chlapi, když to dobře dopadne tak Kuks vyrazí podpořit Lampertice proti Bernarticím.

Re: Re: Re: Nemáte to lehké

| 15.06.2010

Přiznám se že já osobně bych dal přednost disciplinárnímu trestu,a to natolik přísnému že si další extempóre(proti komukoli) raději rozmyslí...apeloval sem vtom duchu na pana Pilného a za sebe můžu říct že pokud k potrestání nedojde,příští zápas co budeme proti nim hrát po svých ze hřiště neodejde(a nemyslim to jako výhružku)

gratulace dorostu

Pavel P. | 08.06.2010

Ahoj kluci,
všem vám moc přeji váš velký úspěch a co nejsrdečněji blahopřeji. Přeji hodně úspěchů do dalších let a hlavně pevné zdraví.
Pavel P.

Re: gratulace dorostu

Kozlík | 08.06.2010

Díky Pavle, sezóna se opravdu povedla, snad i vy budete příští rok na vrcholu jako my letos.

Re: Re: gratulace dorostu

Michal | 10.06.2010

A my, si chtěl dodat viď? :D

Re: Re: Re: gratulace dorostu

kozlík | 10.06.2010

Chlapi budou příští rok sahat po III. třídě!!!

proč???

Michal | 03.06.2010

Vzkaz pro adminy kozlíka a Káju...nechápu proč mažete příšpěvky z diskuze?? Buď smažte všechno nebo nic..tvl to je hrozný..asi vám změnim heslo!!! :D

Re: proč???

charlie | 07.06.2010

ja nic. Ani nevim jak se to deka :D

Re: Re: proč???

kozlík | 07.06.2010

to jsem byl já, vadilo mi, že když jsem se podíval vždycky do diskuze tak tam byl ten příspěvek pořád stejný :DD

Re: Re: Re: proč???

Michal | 10.06.2010

Ano, opravdu skvělý důvod :D lol

trenal

charlie | 27.04.2010

Tak jsem dneska poslal +- 18SMS s návrhem na trénink a chtěl jsem znát názor. Měli jste možnost odpovědi různými způsoby. Bohužel se mi dostal odpovědi jen od Šímy, Texlika, Coufika, Čupry, Kozlika a Mikeše. Takže, .... díky za zájem kuci.

Re: trenal

kozlík | 27.04.2010

Láďa Pišl se omluvil mně, že je v práci.

trénink 13.4.

Vojta B. | 13.04.2010

Tak byl trénink domluvený na dnešek o půl čtvrté a nikdo nikde.A že by řádka o další změně,sms atd..taky nic !!!!!! ŠB.

Re: trénink 13.4.

kozlík | 13.04.2010

Pokud myslíš trénink žáků, tak jestli se nepletu, tak mají trénink až od 16:00.

007

Trenér | 09.04.2010

Zápas mužů jasné dvě desítky proti nám o tom žádná hráči Kalné hráli lepší fotbal.Poděkování moje patří mím dorostencům bylo to parádní makali jeden za druhého a to je hlavní díky kluci.

Re: 007

gusta | 10.04.2010

nevim jestli jasné, kapitán hooodně přihrával pády!!

utkání Kuks-DK"B"

Tomáš Navrátil | 05.04.2010

S napětím jsem čekal, jaký článek napíše na Vaše stránky "domácí" reportér. Bohužel v některých věcech s ním nemohu souhlasit. Hodnocení domácích hráčů je sice Vaše věc, ale nevím proč smolařem utkání byl golman Vít, který Vás v první půli několikrát výrazně podržel. Jinak musím ještě podotknout, že se hrálo na místní podmínky na velmi dobře připraveném terénu, navíc když ještě před tím hrál dorost. Co se týče samotného utkání, dle mého názoru hosté jeden bod ztratili. V první půli měli několik velmi dobrých příležitostí, bohužel v koncovce byli tragičtí. Domácí měli rovněž nějaký náznak šance, branku si však hosté vstřelili sami. Ve druhé půli kalenští výsledek zaslouženě otočili na 2:1 a přidali i třetí branku, kterou jim však rozhodčí Chudoba neuznal pro jakýsi faul na brankáře. V další příležitosti byl faulován střídající Šulc, rozhodčí Chudoba však byl jiného názoru a nechal ve hře pokračovat. Domácí vyrovnali asi deset minut před koncem z penalty veteránem Malým, penalta to však byla hodně přísná. Náš golman sice ošklivě Vašeho hráče trefil kolenem a pak na něho ještě dopadl, ale neviděl jsem nikdy, že takovýto střet se posoudí v neprospěch brankáře, většinou v takovýchto situacích bývají golmani chráněni. Ostře to kontrastovalo se situací s naší neuznanou brankou, kdy se po jakémsi kontaktu s golmanem Kuksu pískal faul na brankáře. Pan Chudoba utkání nezvládl, nicméně z části si za to můžeme sami, když dnes již krajský rozhodčí Přiklopil, hrající ve středu zálohy s kapitánskou páskou, mu do pískání neustále kecal a radil. Po utkání jsme se se soudnými domácími hráči a diváky shodli, že akorát zkur... nedělní odpoledne.
Co se týče sportovní stránky, Váš výkon mě trochu zklamal, na podzim jste v Dolní Kalné sice prohráli, ale podali jste výrazně lepší výkon. Přeji Vám v dalších zápasech hodně úspěchů.

Re: utkání Kuks-DK"B"

Kuks | 06.04.2010

Smolaře zápasu změním, Zdendu Víta mi navrhl jeden z fanoušků, protože jsem absolutně nevěděl koho dát. Jinak článek si myslím, že je dostačující a je jasné, že budu spíše psát o nás, protože to tak píše skoro každý. Důležitější jsme my a ne vy (s prominutím) :D Jinak výkon jsme podali možná slabší, ale šlo v podstatě o první zápas po 4 měsících, kde jsme hráli společně. Musíme se zase oťukat..ale jinak dík za připomínky :)

Re: utkání Kuks-DK"B"

| 06.04.2010

ač to nemám ve zvyku,zde komentář přidat musím...je smutné že píšeš že ve vašem středu je krajský rozhodčí a pak se podivuješ že byl odpískán faul na brankáře při hlavičkovém střetu v malém vápně...správně by ti měl dát výklad pravidel a ujistit tě že to bylo písknuto velmi správně...rovněž tak penalta odpískaná v náš prospěch,kdy vůbec nešlo o koleno nýbrž o úder na hlavu našeho hráče,nedovedu si dost dobře představit co jinýho by si chtěl pískat??!!nutno podotknout že ikdyž tyto situace byli vyřešeny naprosto správně mnoha dalších chyb se rozhodčí dopustil,včetně neodpískané penalty ve Váš prospěch,což pro mne ovšem nebylo žádným překvapením(přestože by to tak být nemělo) vzhledem k tomu co si psal,že Váš kapitán neustále ryl do rozhodčího a měl mnohdy až vulgární poznámky,dále projevoval až okatou snahu o písknutí penalty kdy schválně přihrával střety ve vápně proto se vůbec nedivím že když už k penaltovému zákroku došlo rozhodčí ho nepískl...bylo pro mne jen s podivem že zápas dohrál,což by si on jako rozhodčí měl uvědomit!!a když tu hovoříš otom že píská kraj,je mi ztoho až do breku,ukazuje to jen na kvalitu rozhodčích unás...čímž ovšem v žádném případě nesnižuji kvalitu Vašeho kádru,jelikož jste si vzhledem k našemu žalostnému výkonu zasloužili vyhrát!!

Re: utkání Kuks-DK"B"

Libor | 06.04.2010

Promiň ale si vážně tele,jinak by jsi nemohl napsat co si napsal...nahlídl jsi někdy do pravidel??nebo je máš jen odkoukaný z televize a z pokecu s chlapama u piva??jak můžeš říct že si nikdy neviděl posoudit střet brankáře s hráčem v neprospěch golmana když golman netrefil balón ale protihráčovu hlavu!!a jestli chceš kritizovat rozhodčího,tak možná jen zato že jste dohráli všichni...vždyť vy by jste mu měli líbat ruce zato že Vás polovinu nevyházel(na což by měl dle pravidel plné právo)a mohli jste utkání dohrát,v opačném případě by bylo utkání kontumováno a neměli by jste ani bod!!a ještě k tomu pokuta od svazu a distanc hráčů na další utkání.takže ti navrhuju aby místo kritiky rozhodčího jste se zamysleli nad svým vystupováním a byli rádi za jeho trpělivost s Vámi.a jinak i Vám přeji ůspěšnější zápasy než ten u nás GL

hrac

hrac | 05.04.2010

ja bych se chtel zeptat kam bych byl prizazen dis sem rocnik 1996

Re: hrac

Michal | 05.04.2010

jelikož starší žáky nemáme tak asi dorost :D:D

Re: Re: hrac

hrac | 06.04.2010

dekuji

trenal

charlie | 02.04.2010

zdravice, bylo by fajn kdyby vás mohlo na sobotní trénink dorazit co nejvíce!!!!! Probereme nějaký věci do sezony a dáme si fotbálek. tak se na vás budu těšit. trenér :)

Re: trenal

Lassi | 03.04.2010

Ahoj Karle, ještě jednou teda píšu omluvu na sobotní trenink.Jak jsem poznamenal ve čtvrtek na brigádě a na zdařilém fotbálku s novou posilou :)

007

Trenér | 28.03.2010

Jelikož není nic hotového tak ve čtvrtek odpoledne na hřišti dva to určitě nevládnem a tak doufám že vás příde co nejvíc děkovat vám nebudu pro vás by to měla být samozdřejmost

Re: 007

Michal | 28.03.2010

Já se omlouvám ale čtvrtek je pro mě bohužel špatnej :(

kuks

kopeda | 30.03.2010

ja tam budu akorad sms mne napiste v kolko

neděle 28.3.2010

charlie | 27.03.2010

Nedělní program se na hřišti v Kuksu ruší vzhledem k počasí. Takže kdo má zájem může od 1600 do haly.

Pozvánka na turnaj v malé kopané.

Babylon cup 2010 | 26.03.2010

Dobrý den, chtěl bych Vás pozvat spolu s organizačním výborem a sponzory
na 2. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané BABYLON CUP 2010.

Turnaj je kapacitně omezen na 90 týmů.
Termín: 3. – 4. července 2010
Místo konání turnaje: Jaroměř (8 travnatých hřišť + 1 hřiště s umělým povrchem)
Startovné: do 18. dubna 2010 - 950 Kč, od 19. dubna 2010 - 1050 Kč

Pro vítěze turnaje je připravena odměna 7500 Kč v hotovosti, pohár, medaile a věcné ceny.

V areálu bude k dispozici vodní fotbálek, občerstvení po celou dobu turnaje i večerní zábava.

Zároveň s turnajem bude probíhat i turnaj přípravek ročníku 2000 a mladší!

Více informací najdete na https://www.babyloncup.cz
Pokud máte zájem napište na info@babyloncup.cz

Lampertice

charlie | 20.03.2010

Zápas s Lamperticemi sehrajeme od 20,00 na umělce v Novém Městě nad Metují. Bereme zelené dresy. Odjezd ze dvora králové 18,30 sraz v Kuksu a dále pokračujeme do Nováče hromadně. Za včerejší zápas chci všem, kteří se zůčastnili poděkovat a doufám, že dnes se předvedeme v mnohem lepším světle.

přátelák

Radvanice | 20.03.2010

Chtěl bych vám poděkovat za přátelák.Omlouvám se za některé vypjaté situace,ale to k fotbalu patří a přehuju hodně štěstí v nové sezoně.Tenér Radvanic

Re: přátelák

Benček | 20.03.2010

Zdravím, omlouvat se nemusíte fotbal je o emocích a bohužel některé situace byli vyhrocené avšak si myslím, že se utkání odehrálo celkem v poklidném duchu. Do dalších zápasů přeji více fotbalového štěstí.

007

Trenér | 20.03.2010

Jelikož je sezona za dveřmi a na hřišti se ještě nemáklo tak v sobotu 27.3.2010 od 9.00 bude uklid a příprava hřiště proto vás žádám nic si na toto dopoledne neplánujte at nás je co nejvíc pracovní oblečení samozdřejmostí.Práci zdar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<< 1 | 2 | 3 >>
Přidat nový příspěvek

Kontakt

Roman Tomáš

TJ Jiskra Kuks
Kuks 84
okres Trutnov
544 43

721 521 421

TOPlist