Rozhodčí: Vinš - Večeř, LAIK

Diváci: 50

Sestava Kuksu: Pospíšil - Malý, Baláž, Munzar, Vágner - Fusek, Hrneček, Hanek, Šibor - Fišer, Fanta

Střídali: Roman, Žaluda, Matras, Hušek

PROTI OSLABENÝM RADVANICÍM JSME SE PROTRÁPILI K BODU ZA REMÍZU 1:1! V NEÚPLNÉ TABULCE NÁM VŠAK ZATÍM PATŘÍ 3. MÍSTO!

Do utkání jsme vstoupili aktivně a míč drželi na svých kopačkách převážně my. Naše "střely" byly spíše takové malé domů, a tak se osmělili domácí. Po propadnutém míči se dostal do úniku Koníř, který překonal Pospíšila - 1:0. V tu chvíli následovala z naší strany zbrklost, nepřesné přihrávky a ukvapené střely z dálky.

Do druhé půle nastoupili domácí v deseti, jelikož neměli nikoho na střídání a jeden player se jim zranil. Druhá část zápasu byla tedy o dobývání branky. Závarů, centrů i střel jsme měli několik,, ale Chmelík držel nadějný výsledek domácích. V 82. minutě se však do míče opřel Dancek a s pomocí tyče srovnal - 1:1. V závěru jsme stále tlačili, ale další branka už nepřišla.

Bod je pro nás ztrátou, ale víc jsme si tentokrát zřejmě nezasloužili.