5. kolo: Lampertice/Žacléř "B" - Kuks 2:2 (1:1)

Diváci: 45

Sestava Kuksu: Pospíšil - Malý, Baláž, Sochor, Vágner - Fanta, Hrneček, Munzar, Hanek - Fišer, Žaluda

Střídali: Roman, Šibor, Matras, Hušek, Mlauzi

KUKS VENKU STÁLE NEPOZNAL HOŘKOST PORÁŽKY, I TAK BEREME BOD JAKO ZTRÁTU!

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a diktovali tempo hry. Domácí se takřka nedostali na naši polovinu. Do vedení se dostali po zpětně nařízené penaltě.

Ještě do poločasu mohli hráči Kuksu vstřelit hned několik branek, ale za zády skvěle chytajícího Nagela skončila pouze skvěle umístěná teč Zdéni Šibora, kterého našel přesným pasem Munzič.

Ve druhé půli jsme opět měli více ze hry, ale paradoxně šli po naší hrubé chybě opět do vedení domácí, když se zpoza vápna krásně trefil Mačo. Kuksu se však po deseti minutách podařilo opět vyrovnat, když se po střele Fildy Hanka prosadil hlavou z dorážky Hrnec. V závěru dvakrát unikl Roben, který mohl předložit míč volnému Hrncovi, ale vzal to na sebe a opět nechal vyniknout skvělého Nagela.

Utkání nakonec tedy skončilo remízou 2:2. Domácí vzhledem k průběhu určitě bod berou, my jsme opět ztroskotali na koncovce, která nás v průběhu sezóny trápí.