Rozhodčí: Laštovka - Rohrbacher, LAIK

Diváci: 50

Sestava Kuksu: Pospíšil - Malý, Jon, Roman, Vágner - Šibor, Mlauzi, Munzar, Hanek - Hrneček, Fanta

Střídali: Fusek, Cibulka, Fišer, Sochor

NA VÍTĚZSTVÍ Z KUNČIC SE NÁM NAVÁZAT NEPODAŘILO. S ČERNÝM DOLEM JSME SE TRÁPILI A NAKONEC MU PODLEHLI 0:3!

Do utkání jsme nevstoupili úplně špatně, drželi jsme míč a dobře kombinovali, bohužel nám však vázla finální přihrávka. Po jednom z rohů byl blízko ke vstřelení branky Roman, ale jeho střela skončila na tyči. Hosté se osmělili po půl hodině hry, kdy se po samostatné akci prosadil Zdenda Pavlíček. Akci však předcházel faul, který po brance přiznal i rozhodčí, nicméně branka byla uznána.

Do druhé půle jsme malinko protočili sestavu a chtěli brzy vyrovnat, ale vůbec se nám nedařilo držet míč v poklidu na našich kopačkách a soupeř naopak hrozil z brejků. V 66. minutě zahrával hostující Marek Pavlíček přímý kop a nemýlil se. V závěru nachytal brankáře Pospíšila z dálky Rodr.

Výsledek pro nás tedy krutý, ale dnes to zřejmě bylo o tom, kdo vstřelí první branku, tak vyhraje.

Po zápase jsme utkání detailně rozebrali u piva a uvidíme, jak se nám bude vést v neděli, kdy přijede lídr tabulky z Lánova!