ČK: -

Diváci: 30

Rozhodčí: Louda

Sestava: Vít - Dohnal, Čornanič, Roman, Petera - Kopecký, Mikeš, Majoroš, Šimek Ji. -  Coufal L., Vohnout J.

Ke svému druhému venkovnímu střetnutí se připravilo kuksovské áčko, které zajíždělo do Chotěvic. S Chotěvicemi máme za posledních sedm let vyrovnanou bilanci, a tak se dalo čekat opět vyrovnané utkání. Do branku si poprvé v sezóně postavil Zdenda Vít a na pravý kraj obrany zkušený mazák Aleš Dohnal. Přesto přijel Kuks do Cohtěvic pouze s jedenácti schopnými hráči, zbytek hráčů se omluvili nebo jsou zraněni.

Do prvního poločasu vstoupili naši aktivně a hráli skvěle kombinačně, ale do šancí se tolik nedostávali. To hosté hrozili hlavně nakopávanými míči za obranu a rychlými brejky. Kuks se tímhle, ale zaskočit nenechal. První slovo měli domácí, když si na rohový kop naběhl jeden z chotěvických a skvěle umisťoval míč, Vít však skvěle vyrazil, ale z dorážky byl bez šance - 1:0. Domácí měli i další šance, tu největší asi na konci poločasu, když za Vítem zvonilo břevno. V prvním poločase se jinak moc neudálo, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Druhý poločas už nabídl o hodně víc. Chotěvice totiž zalezli na svojí polovinu a pouze odkopávali míče. Do nebezpečné střely se po výhodě dostal Vohnout, ale těsně minul horní roh branky. Další šance se zase buď překombinovali a nebo byli zblokované. Po velké chybě hostů se objevil domácí obránce na kraji hřiště, utekl Peterovi a z úhlu se štěstím prostřelil Víta - 2:0. Kuks vrhl všechny síly do útoku a přišla odměna. Po zahrávaném kopu Romana tečoval míč Majoroš a brankář byl bez šance - 2:1. Kuks byl stále vytažený a tlačil se za vyrovnáním, ale chotěvičí byli zásadně proti a vyráželi do rychlých brejků. Do jednoho se dostal hráč č.8 a míč skončil až za Vítem - 3:1. Od našeho celku bylo sympatické, že to nezabalil a hrál až do konce. Po dalším zahrávaném přímém kopu Romana chyběli Coufalovi centimetry. Hned z protiútoku běžel opět hráč č.8 a Roman ho zabrzdil, od rozhodčího Loudy však uviděl žlutou kartu. Další šance už nebyli, protože sudí odpískal konec zápasu a tři body tedy zůstali v Chotěvicích.