ŽK: Pišl

Rozhodčí: Zlámal - Prokůpek, LAIK

Diváci: 50

Sestava: Benček - Picha, Klust J., Sýkora (Petera D.), Pospíšil - Felgr (Kopecký), Pišl, Klust V., Hudok - Coufal (Odvárka), Vohnout T. (Roman)

Kuks sehrál po bojovném výkonu v Hajnici, další z těch lepších. První poločas Chotěvice přehrával a vytvářel si i šance. Ujala se pouze ta Coufala z ostrého úhlu - 1:0. Během prvních pětačtřiceti minut zůstalo tedy u jediné branky, ale šance byly více než slibné. Je vidět, že pořád máme, co zlepšovat a pečlivě trénovat střelbu ze všech vzdáleností, ať už je to nohou či hlavou.

Druhý poločas už tolik pohledný pro oko diváka nebyl. Kuks vycházel ze zajištěné obrany a hosté pouze nakopávali dlouhé míče na své útočníky. Také se v druhé půli přiostřilo a hra se hodně kouskovala. Nakonec sáhl trenér Mikeš ke šťastnému střídání a poslal na hřiště čerstvého Odvárku, který pojistil vítězství - 2:0. Kuks tedy zvítězil na téžkém terénu a Karel Benček si mohl připsat pátou nulu v této sezóně.

Jediným černým bodem je zranění Pavky Sýkory, ale všichni mu přejeme brzké uzdravení.