ŽK: Pišl

Rozhodčí: Mahrla

Diváci: 65

Sestava: Všetečka - Kopecký (Kancnýř), Staněk, Roman, Pospíšil - Pojezdný, Pišl, Otava, Odvárka (Felgr) - Vohnout T., Petera

Zápas jsme nesehráli dobře, domácí měli skvělé protiútoky, na které obrana Kuksu nastačila. První poločas ještě dopadl poměrně dobře, když se šlo do šaten za stavu 2:1 pro domácí. Za Kuks snižoval Vláďa Pišl. Měli jsme i další šance, ale trestuhodně jsme je zahazovali.

Do druhé půle jsme nastoupili až moc uvolněně a soupeř nás nasypal dvě rychlé branky. Poté jsme mohli snížit, ale opět jsme ztroskotali na skvělém brankáři Chvalče. Nakonec se skóre zastavilo na číslech 7:2, když se za Kuks ještě trefil výstavní střelou Otava.

Další zápas sehrajeme 1.5. 2014 na hřišti v Kuksu od 14:00. Naším soupeřem bude Baník Radvanice.