ČK: Picha

Rozhodčí: Kancnýř

Diváci: 15

Sestava: Prokůpek - Kopecký, Mikeš, Roman, Picha - Pišl, Čuda, Hlaváček - Dubecký, Coufal, Bonkovskyj

Zápas dorostenců se tentokrát hrál v Kuksu a domácí přivítali Úpici B, která přijela naše kluky potrápit. A nezačala vůbec špatně, jelikož hostující záložník nakopl míč dopředu a úpický útočník poté přehlavičkoval, jak Mikeše tak Prokůpka - 0:1. O pár minut později opět úpický útočník skvěle podržel míč ve vápně a Kopecký nesmyslně fauloval a kopal se pokutový kop. Brankář Prokůpek si na míč sáhl ale brance nezabránil - 0:2. Kuks to ale nepoložilo ba naopak, Coufal vstřelil kontaktní branku. - 1:2. Psala se asi 34. minuta a Pišl projel vše co mu stálo v cestě a dělovkou srovnal na 2:2. Byla zhruba 39. minuta a Pišl s Kopeckým ztratili zbytečně míč na půlce a hráč hostí utekl všem a strhl vedení opět na svou stranu - 2:3. Ovšem nebylo konec přestřelky, Kuks má skvělého Pišla a ten opět vyrovnává a posílá týmy do kabin za nerozhodného stavu.

Do druhého poločasu dostali domácí pokyny od trenérů zorganizvat hru a hlavně zvítězit. Domácí tudíž celý druhý poločas tahali za jeden provaz a to se vyplatilo. Skvělý zápas odehrál Bonkovskyj který v druhém poločase zásoboval útočníky neuvěřitelnými pasy ale nesmíme zapomenout i na oporu Kuksu Coufala, který dnes nechal na hřišti duši. Šance přicházeli jedna za druhou, Kuks měl i spoustu rohů ale to hlavní se odehrálo zhruba v 89. minutě, kdy Coufal přešel skoro celou obranu Úpice a novopečený dorostenec Dubecký se tak mohl radovat - 4:3. František Picha bohužel v neděli ve Třemešné nenastoupí, jelikož dostal duhou žlutou kartu za držení za dres a musel do sprch.