Odveta: Pohár ČMFS SD: Myštěves - Kuks 3:3

ČK: -

Diváci: 15

Rozhodčí: Korec

Sestava: Prokůpek - Kopecký, Rund, Otava, Picha - Šulc, Pavlas, Rücker, Dubecký - Coufal D.

Po skvěle odehraném pátečním utkání, které Kuks vyhrál v Myštěvsi 4:2, tak čekala dnes Kuks odveta. Naši kluci se opět nesešli v kompletní sestavě. Už jich nebylo devět jako v pátek, nýbrž deset. Nyní k zápasu.

První poločas začal převahou našich borců, kteří většinu balónů hráli na hrotového útočníka Coufala. Tento recept na Myštěves platil. Coufal se uvolnil, pohrál si s obranou a zavěsil k tyči - 1:0. Pak si domácí vybrali slabší chvilku a inkasovali, když hostující záložník nikým nekrytý mohl skórovat - 1:1. Kuks opět zabral a nenechal dlouho čekat na další branku. Přesnou přihrávku si spracoval Coufal a míč poslal na vzdálenější tyč do horních částí branky - 2:1. Zanedlouho opět hrozili hosté, zejména hráč č.10, který byl u všeho důležitého a také u druhé branky. Po hrubce stopera Martina Runda, se dostal hráč č.10 sám před Prokůpka, ale ten jeho pokus vystihl, na dorážku už byl bohužel Prokůpek krátký - 2:2. Po této brance odpískal sudí Korec poločas.

Do druhého poločasu si naši v kabině řekli, že nesmí rychle inkasovat, protože by se Myštěves dostala do hry. Tato situace nastala v 52. minutě, když se po souhře čísel devět a deset prosadil první zmiňovaný - 2:3. Domácí hráče toto vůbec nerozhodilo, což by se u jiných týmů stalo. Naši kluci totiž chtěli oproti soupeři více hrát fotbal a nakonec se dočkali vyrovnávací branky. O tu se nemohl postarat nikdo jiný než Coufal, který na polovině přebral míč, třem hráčům hostů nasadil jesličky a s brankářem si hravě pohrál - 3:3. Do další šance se dostal Otava, který vyzkoušel pozornost brankáře hostí, ten byl však připraven. Nakonec se stav už nezměnil, a tak naši kluci mohli slavit postup do 2.kola Poháru ČMFS SD.