Góly: Odvárka, Felgr - Moravec, Martin, vlastní

Sestava 1.pol.: Staněk - Pospíšil, Kancnýř, Petera, Roman - Hudok, Zlámal, Benček, Pojezdný - Odvárka, Pišl

střídající: Felgr

Sestava 2.pol.: Pospíšil - Zlámal, Staněk, Kancnýř, Petera - Felgr, Pišl, Benček, Pojezdný - Odvárka, Hudok

střídající: Roman, Matras

K nedělnímu přátelskému utkání na umělé trávě v Novém Městě nad Metují nastoupily týmy z Kuksu a Křovic, hrající III. třídu rychnovského okresu. V mrazivém počasí za asistence silného větru, který posléze přispěl velkou měrou k vývoji utkání, se odehrával vcelku vyrovnaný souboj. V prvním poločase měli více ze hry kuksovští, kteří svou kombinační hrou svého soupeře přehrávali. K jediné větší šanci se dostal Odvárka, ale jeho pokus brankář Děkan vyrazil na roh. Na druhé straně se do míče opřel křovický útočník Moravec a střelou zpoza obránce překvapil Staňka, který míč zkrotit nedokázal a Křovice se tak dostali do překvapivého vedení - 0:1.

Druhý poločas příliš změn v sestavě nenabídl, systém hry se ale přeci jen razantně změnil. Křovičtí se čím dál více tlačili do útoku, ale jejich pokusy zlikvidovala buď trochu rozhozená obrana Kuksu nebo vítr, který míč vytlačil mimo tři tyče. První gól ale na sebe nenechal dlouho čekat. O vyrovnání se postaral kuksovský útočník Odvárka, když dorazil do sítě míč, který brankáři Křovic vypadl z náruče - 1:1. Hra se nadále přelévala ze strany na stranu, ale byl to znovu Kuks, který udeřil. Felgr na půli hřiště převzal přihrávku od Staňka a z nouze zkusil vystřelit. Vítr si pohrál s trajektorií míče a gólmanovi hostí Děkanovi tak nepěkně zavařil. Míč se mu odrazil od připravených rukavic a k podivu všech přítomných zamířil přímo za brankvou čáru - 2:1. Jenže Křovice dokázaly výsledek zkorigovat. Po sporném zákroku Felgra se k přímému kopu postavil jeden z hráčů Křovic. Nijak neoslnivá střela však brankáři Pospíšilovi vypadla z náruče a pro dorážejícího útočníka Martina nebyl problém změnit stav utkání - 2:2. . Odehrávaly se poslední minuty utkání, ale konečné skóre ještě neřeklo vale. Po jednom z centrů křovického Vacka na kuksovskou branku šel do souboje křovický útočník a kuksovský gólman Pospíšil. Ten úplně neodhadl situaci a hodně nešťastně si při vyboxování srazil míč za svá záda - 2:3. Nutno podotknout, že velkým viníkem byl opět vítr, který si s míčem ve vzduchu dělal co chtěl.

Celkově se ale zápas docela povedl. Díky Vláďovi Pišlovi, že výjimečně nic nekomentoval :D