ŽK: Staněk, Coufal, Malý, Jarůšek, Benček

ČK: -

Diváci: 40

Rozhodčí: Káník

Sestava: Vít - Pospíšil, Téra, Staněk (Jarůšek), Šimek - Benček, Malý, Čornanič, Komárek (Roman) - Coufal (Otava), Vohnout

K poslednímu podzimnímu utkání nastoupili kuksovští na hřišti v Hostinném proti tamnímu béčku. To tápe na posledních příčkách a tak měl Kuks šanci na zisk bodů. V srdcích všech hráčů panovala vidina 4 vyhraných utkáních v řadě, což tu dlouho nebylo. Ale teď už je.

První poločas se hrál vyrovnaný fotbal, i když domácí byli občas nebezpečnější. Skóre ale jako první otevřeli hosté. Po přímém kopu vypálil Malý přímo na bránu a s velmi přesnou a tvrdou střelou si domácí gólman neporadil - 0:1. Malý tak mohl slavit 3. gól v sezóně, který vstřelil týmu, ve kterém se fotbalově narodil. V prvním poločasu jsme mohli vidět také dvě žluté karty hostí. Jednu dostal Coufal zbytečně za řetízek, tu druhou Staněk za podkopnutí hráče zezadu. Staněk který byl kapitánem, ale hrál v zápasu opravdu špatně a tak si do druhého poločasu vymodlil střídání.

Druhý poločas se tak jako první nesl ve znamení brejků. Jeden z nich využil kuksovský dorostenec Coufal a ve svém druhém utkání za muže rozhodl zápas. Brejky a velmi nebezpečné akce mělo ale také Hostinné B. Spoustu průniků i střel ale vychytal výborný Vít, jenž si může na svá bedra vyrýt druhou čárku v podobě čistého konta. Hostinné B i přes veškerou snahu podlehlo před domácím publikem a Kuks mohl slavit. CIGI HEJ!