Góly: 2x Kopecký, Vohnout, Špůr, Malý (z penalty), vlastní

ČK: -

Diváci: 20

Rozhodčí: Mlynář

Sestava: Vít - Pospíšil, Petera, Staněk, Komárek - Kopecký (Roman), Malý, Čornanič (Téra), Špůr - Texl, Vohnout

Nedělní utkání mezi domácím Kuksem a hostem z Chvalče přilákalo na hřiště jen hrstku fanoušků. Důvodem bylo nepříznivé a chladné počasí. Kdo ale na fotbal přišel, určitě se nenudil, protože se bylo na co koukat.

Zápas začal diktovat Kuks, který soupeře v úvodních minutách nečekaně válcoval. První gól padl brzy. Staněk hrající na pozici předstopera na vlastní polovině nacentroval dlouhý míč, jímž přehodil hostující obranu, který doběhl Špůr a zajistil Kuksu vedení v zápase - 1:0. Ani druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Na přímý kop Malého nejvýše vyskočil Vohnout a lehkou tečí hlavou poslal míč za záda chvalečského brankáře podruhé - 2:0. Dva góly do přestávky se kuksovským hráčům zdálo asi málo a tak vedení opět navýšili. O třetí gól se postaral dorostenec Kopecký. Ten po úniku na bránu objel vyběhnutého gólmana a následnou střelou do prázdné branky se nemýlil - 3:0. Odpověď ale přišla i z druhé strany. Zprava centroval jeden z chvalečksých, ale při souboji nešťastně domácí stoper Petera tečnul míč přímo do brány a gólman Vít s tím už nic nemohl dělat - 3:1.

V poločase prvním padly 4 góly. V tom druhém jich bylo dokonce 6. Svůj druhý gól po krásném úniku vstřelil Kopecký, jenž byl jedním z nejlepších hráčů na hřišti. Svůj premiérový gól v sezoně vstřelil Malý, který proměnil nařízený pokutový kop. Šestý gól domácích padl po závaru před bránou a následným vlastním gólem jednoho z chvalečských.

Při zápase byla k vidění velká gólová plejáda. Nouze nebyla ani o karty. Po třech žlutých dostal Kuks. Chvaleč získala v zápase jen jednu kartu, ale za to červenou.