O umístění - 13. kolo: Kuks - Dolní Kalná "B" 5:3 (1:2)

Rozhodčí: Serbousek - LAIK, LAIK

Diváci: 60

Sestava Kuksu: Sochor - Fanta, Jarůšek, Munzar, Vágner - Šibor, Hrneček, Mlauzi, Cibulka - Pišl, Farhani

SOBOTNÍ PŘESTŘELKA NABÍDLA OSM BRANEK, Z VÍTĚZSTVÍ SE RADOVALI HRÁČI KUKSU!

Stejně jako v Kalné, tak i tentokrát jsme proti tomuto soupeři šli do boje pouze s 11 bojovníky bez možnosti střídání. Hned na začátku utkání se prosadil Pišlik a ujali jsme se vedení - 1:0. Bohužel hosté během chvíle srovnali stav a i přesto že jsme si vytvořili spoustu dalších šancí, se nám do konce poločasu nepodařilo skórovat. Naopak hosté se dostali do vedení 1:2, když se podruhé v zápase prosadil Lukeš.

Hned po přestávce srovnal Hrnec skóre na 2:2 a pár minut na to jsme šli do vedení zásluhou benjamínka Zdendy Šibora. Vedení však netrvalo dlouho a o srovnání se postaral kapitán hostí - 3:3. Sobotní přestřelka pokračovala i nadále, vedení strhl na stranu Kuksu Roben a vítězství pojistil svým druhým gólem v zápase Pišlik.

Kuksu se tak na jaře podařilo vyhrát 6 domácích utkání a poraženi byli pouze Starým Rokytníkem. Příští týden zakončí sezónu na půdě Radvanic.