O umístění - 14. kolo: Radvanice - Kuks 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Seidel - LAIK, LAIK

Diváci: 60

Sestava Kuksu: Pospíšil - Malý, Munzar, Baláž, Vágner (76. Vršecký) - Šibor, Lustig, Sochor, Fusek - Fanta, Jerie (80. Hušek)

KUKS VYLOUPIL RADVANICE A SEZÓNU ZAKONČIL TŘETÍ VÝHROU V ŘADĚ!¨

Na závěr sezóny jsme zvítězili na hřišti Radvanic 1:3! Po úvodní půlhodině se prosadil hromotluk Jerry a otevřel skóre utkání - 0:1. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat a zhruba po deseti minutách se ze své trefy mohl radovat Sivok - 0:2. Dvoubrankové vedení však vydrželo pouze minutu, když se domácím podařilo snížit z pokutového kopu 1:2.
Ve druhé půli se prosadil poprvé v sezoně Bali a odčinil tak neúčast na předchozím zápase - 1:3. Další branka už nepadla a jelikož Maršov prohrál v Černém Dolu, umístili jsme se nakonec ve skupině "O umístění" na 4. místě. Ze 14 zápasů jsme se 7x radovali z vítězství, 2x z výhry po penaltách a 5x odešli poraženi.

Celkově jsme tak skončili na 12. místě, což je oproti minulé sezoně zlepšení, ale v příštím ročníku budeme chtít mířit ještě výše. Děkujeme všem našim fanouškům za podporu!