Góly: 2x Zlámal, Pojezdný, Fišer, Hrneček

Diváci: 50

Sestava Kuksu: Pišl - Žaluda, Roman, Baláž - Malý, Fišer, Lustig, Zlámal, Hanek - Pojezdný, Hrneček

Střídali: Pospíšil, Vágner, Sochor, Šibor

PRVNÍ MISTRÁK V NOVÉM ROCE JSME ZVLÁDLI ZA TŘI BODY!

Do zápasu jsme nevstoupili dobře, sice jsme drželi míč, ale branky stříleli hosté. Jejich první šance skončila na spojnici Pišlikovi branky, ale z další střely už padl gól. Aby toho nebylo málo, tak nás po špatné rozehrávce hosté potrestali a odskočili na dva góly. Kuks mohl snížit z penalty, ale Tomův pokus brankář chytil. Do poločasu jsme si vypracovali ještě několik šancí, nakonec jedna z nich skončila v síti, když se prosaidil Vítek.

Do druhé půle jsme vlétli jako uragán, pomohl nám také vítr, který jsme měli v zádech a v rozmezí několika minut jsme vstřelili hned tři branky. Nejprve se prosadil svým druhým gólem Vítek, po něm se zapsal mezi střelce Chosánek a na 4:2 zvyšoval po pěkné akci Mára. Hosté se mohli vrátit do zápasu po odpískání pokutového kopu. S penaltou si však poradil Pišlik, který skvěle vystihl směr. V závěru se prosadil ještě Hrnec, který upravil na konečných 5:2.