Diváci: 30

Sestava Kuksu: Pospíšil - Žaluda, Roman, Sochor, Munzar - Pojezdný, Zlámal, Tichovský, Fišer - Fanta, Hrneček

Střídali: Vágner, Šibor, Mlauzi

PO VYROVNANÉM UTKÁNÍ S LIBČÍ NAKONEC NEBEREME ANI BOD!

Utkání jsme nesehráli nikterak špatně, v úvodu si náš tým po kombinační hře vytvořil několik gólovek, ale bohužel neskončila žádná z nich v síti. Domácí otevřeli skóre zápasu ve 22. minutě, když se z druhé vlny prosadil Jezvina.

Ve druhé půli se na těžkém terénu dostal po pohledné akci k zakončení Fantič. Jeho střela skončila v síti, ale proti byl praporek oddílového pomezního. V závěru zápasu už naši fotbalisté hráli vabank, ale branku se jim podařit nevsítilo. Na druhé straně spálili po protiútocích domácí hráči hned několik šancí, a tak utkání nakonec skončila výsledkem 1:0. Ztracené body můžeme získat zpět už v příštím zápase s Radvanicemi.