ČK: -

Rozhodčí: Nývlt - Bugfifa, LAIK

Diváci: 90

Sestava Kuksu: Malý - Fišer (21. Vršecký), Staněk, Roman - Záveský, Pišl, Munzar, Cibulka (31. Hušek, 75. Jarůšek) - Bark, Hrneček, Petrásek (64. Matras)

Ve 2. kole jsme zajížděli na půdu Lánova. Trenérovi Jarůškovi se omluvilo devět lidí, a tak mu nezbývalo než improvizovat se sestavou. Problém byl hlavně s obránci, což ho přimělo zvolit rozestavení 3-4-3.
Začátek byl zprvu vyrovnaný, dokonce se nám podařilo vytvořit si šance, ale od 18. minuty už byli na hřišti pouze domácí. Těm se v rozmezí 13 minut podařilo pětkrát skórovat a bylo po zápase.
Kuks nebyl schopen odolávat tempu domácích ani ve druhé půli, kdy byli domácí jasně lepší a dirigovali hru. Nakonec skončilo utkání vysoko 10:0, což by měla být snad dostatečná facka do dalších zápasů. Domácím gratulujeme.