Góly: 2x Coufal D., Vohnout J., Mikeš (z pen.)

ČK: -

Diváci: 45

Rozhodčí: Jandera

Sestava: Prokůpek - Pospíšil, Roman, Staněk, Čornanič (Petera) - Mikeš, Majoroš, Benček (Coufal D.), Pišl (Šimek Jiří) - Vohnout J., Draštík (Coufal L.)

Bylo deštivé odpoledne a do Kuksu dorazil další mančaft. Tentokrát naši měřily síly s rezervou Podhůří. Do branky se postavil dorostenec Prokůpek, do hry byl nasazen z B-týmu Staněk a do útoku talent dorostu Coufal D.

Zápas začal v režii domácích, kteří se brzy dostali do vedení po zásluze Vohnouta, který běžel sám na brankáře hostí - 1:0. Po této brance jakoby Kuks podcenil soupeře, a už se tolik nedostával do šancí. Ty si začali bohužel vypracovávat hosté. Stačilo k tomu pár přihrávek, střela z vápna a bylo srovnáno - 1:1. Potom na chvíli převzali hru zase domácí, ale přihrávky byly nepřesné a střely katastrofální. V závěru poločasu navíc přišel druhý gól hostů, který padl z ofsajdu, který popřel pomezní Kopecký - 1:2. Za tohoto nepříznivého stavu se šlo do kabin.

V kabině se mluvilo hlavně o zpřesnění přihrávek a střel, roztáhnout hru do krajů a zrychlit útok. Tyto slova si hráči k srdci asi nevzali, protože hosté zvýšili svůj stav, když zaspala domácí obrana - 1:3. Za pět minut přišla další rána, po nepřesné rozehrávce domácích unikli hosté dva na jednoho a opět skórovali - 1:4. Kuks se nevzdával a dal všechny síly do útoku. Po přihrávce ze středu hřiště si seběhl na kraj Roman, zavezl míč do vápna a při kličce byl faulován. Sudí Jandera odpískal pokutový kop. K exekuci se postavil Mikeš a snížil - 2:4. Zbývalo třináct minut do konce a Kuks udělal velký tah ve střídání, na hřiště přišel David Coufal. První naběh Coufala a hned gól - 3:4. Domácí vzali míč z branky a ještě se chtěli pokusit vyrovnat. Čtyři minuty před koncem získal Roman míč na polovině domácích, objel jednoho hráče a jako za starých časů poslal do úniku Coufala, který se nemyýlil - 4:4. Kuks jásal, mohl být rád za bod, ale chtěl více, a tak se šlo na penalty.

Jako první se postavil do brány Prokůpek, ale byl prostřelen - 0:1. Z Kuksu šel jako první Libor Coufal, ale brankář hostí chytá, a tak dává šanci hostům. Ti druhou penaltu zahodili, neboť překopnuli bránu. Za Kuks mohl vyrovbnat Mikeš a povedlo se - 1:1. Třetí penaltu hostů Prokůpek chytá, a tak zaleží vše na Romanovi, který proměňuje - 2:1. Nakonec v Kuksu zůstávají dva body a Podhůří si odváží jeden bod.