ŽK: Pišl, Otava, Roman, Jarůšek

Rozhodčí: Gottwald, LAIK, LAIK

Diváci: 70

Sestava Kuksu: Pospíšil - Hušek, Roman, Jarůšek, Staněk - Vágner, Otava, Gorol, Nymsa J. - Zilvar (60. Vršecký), Pišl (73. Coufal)

Do utkání jsme vstoupili skvěle a po zásluze se dostali po pěkné akci do vedení brankou Nymsy. Hosté se spoléhali na dlouhé balóny za obranu, ale několikrát je zastavil zdvihnutý praporek pro postavení mimo hru. Jednou se však této pasti vyhnuli a vyrovnali. Druhou branku přidali hosté po krásné střele z přímého kopu dvě minuty před přestávkou, což domácí hodně rozhodilo.
   Druhý poločas se nám vůbec nepovedl, hosté řídili hru a zůstali u své taktiky, bohužel nám nefungovala obrana a nepodržel nás ani brankář. Soupeři se tak podařilo odskočit na hrozících 1:6. Poslední slovo měl domácí Roman, který se trefil z přímého kopu a pouze zkorigoval na 2:6.
Hosté zaslouženě zvítězili, nám nezbývá než jim pogratulovat a připravit se na další utkání, které odehrajeme za týden v Horním Maršově.