ŽK: -

Rozhodčí: Gottwald - LAIK, LAIK

Diváci: 50

Sestava Kuksu: Všetečka - Zilvar, Roman, Staněk, Pospíšil - Otava, Hušek - Nymsa J., Pišl, Vágner (72. Vršecký) - Felgr

V oslabené sestavě jsme chtěli navázat na nedělní vysokou výhru nad Lamperticemi. V první půli jsme pokyny plnili dobře a dostali se po brance Felgra do vedení 0:1, které vydrželo až do přestávky.
Ve druhé půli byli aktivnější domácí a naši fotbalisté se víceméně bránili. V 60. minutě domácí Flégr vyrovnal z přímého kopu, když využil špatné postavení brankáře a možná i zdi. O pět minut později domácí skóre otočili, když se po nešťastném odrazu dostal míč k Patrikovi Petrů a ten poslal kulatý nesmysl na vzdálenější tyč - 2:1. V závěru domácí přidali ještě jednu branku z pokutového kopu, když se podruhé v zápase prosadil Petrů - 3:1.

O víkendu jsme měli volný los. Nyní nás čeká další utkání 19. května od 15 hodin doma proti Bernarticím.