ŽK: Pišl, Petera D., Sýkora

Rozhodčí: Trejbal - ???, LAIK

Diváci: 20

Sestava: Staněk - Picha, Klust J., Sýkora (Vohnout T.), Roman - Klust V., Pišl, Majoroš, Pojezdný - Felgr (Coufal), Petera D. (Odvárka)

Po překvapivém vítězství Jiskry v Radvanicích se očekávalo potvrzení výhry i doma. Do Kuksu přijela Chvaleč se svými rychlonohými útočníky. Hned ve 4. minutě rozhodčí pustil jasnou ruku, po které tentýž hráč skóroval - 0:1. Pak už se hra přelévala z jedné strany na druhou. Staněk ještě do poločasu vyškrábl krásnou střelu hostů na roh.

Druhý poločas trenér Mikeš posílil útok a bylo to znát. Šancí bylo hned několik, tyče, břevna, ale žádná šance bohužel neskončila brankou. Na druhé straně se ještě v závěru blýskl Staněk parádním zákrokem, a tak zápas skončil pouze u té jedné branky.

Pro Kuks je to určitě zklamání a budou muset zabrat zase venku, příští zápas sehrají v Bernarticích.