Borovnice - Kuks 0:4 (0:3)

13.05.2012 21:51

Góly: 2x Všetečka, Odvárka, Vohnout T.

ŽK: Všetečka

ČK: -

Rozhodčí: Doubic

Diváci: 40 (5 z Kuksu)

Sestava: Coufal - Pospíšil, Staněk, Klust, Roman - Vohnout T., Prokůpek, Benček (Kopecký), Pišl - Všetečka (Kašpar), Odvárka (Felgr)

 

   Na půdu Borovnice, která obsazuje jen o stupínek nižší příčku  jedeme ve velkém oslabení. Chybí: Majoroš, Gorol, Komárek, Picha, Materna a další. Ještě jsme museli vytáhnout marody Felgra a Coufala, který se postavil do brány. Svou premiéru si letos odbyl vedoucí týmu Jan (Čenda) Kašpar. No, ale už k zápasu.

   Do zápasu vstupujeme velmi aktivně a po pár přihrávkách se dostává Odvárka tváří v tvář brankáři domácích, dělá kličku a otevírá skóre zápasu - 0:1. Hraje se jenom na jednu bránu, zápas je podobný našemu předešlému, akorát tentokrát se více prosazujeme. O druhý gól Kuksu se po střele postaral Všetečka - 0:2. Po té jednu ze svých šancí proměnil i mladičký Vohnout - 0:3. Do konce poločasu už branka nepadla, ale padlo jedno břevno, hromada dalších akcí a neskutečný počet nepohlídaných ofsajdů. Ještě jedna zpráva, tentokrát smutná. Po jednom ze soubojů se zranil Benček a nuceně musel střídat. Místo něho přichází Kopecký a kapitánskou pásku přebírá Roman. Do kabin se jde za jednoznačného stavu pro hosty.

   Druhý poločas vypadá stejně jako první, akorát už to není tah na branku, ale kombinace odzadu a postupný útok, což se celkem dařilo. Opět následovalo velké množství ofsajdů, ale také padla jedna branka. O tu se postaral svým druhým gólem zápasu Všetečka, který se prokličkoval až ke střele a zakončil k tyči - 0:4. Tímto gólem si vylepšil bilanci v Kuksu na 6 zápasů / 6 gólů. Další branka už nepadla, ale nesmíme zapomenout na několik okamžiků. Tím prvním byla Staňkova střela z dálky, která doplachtila na břevno. V 65. minutě střídání Odvárky, kterého nahradil zraněný Felgr. V 80. minutě poslední střídání, ve kterém dvougólového Všetečku střídá Peter Crouch. Tento klučina stihl za 10 minut, ošetřit Kopeckého po střetu z protihráčem, dále stihl střelu na bránu a jednou zaspal v ofsajdovém postavení.

   Zápas tedy končí jasným vítězstvím. Coufal si připisuje do statistik čisté konto. Benčekovi a dalším marodům přejeme brzké uzdravení. Za týden přijede Hajnice, diváci jsou srdečně zváni!!!

  Fotky ze zápasu naleznete ZDE

Kontakt

Roman Tomáš

TJ Jiskra Kuks
Kuks 12
okres Trutnov
544 43

721 521 421