ČK: Picha

Rozhodčí: ???

Diváků: 40

Sestava: Všetečka - Picha, Klust, Petera D., Pospíšil (Majoroš) - Vohnout T. (Haman), Prokůpek, Pišl, Staněk (Materna) - Odvárka (Felgr), Klevcov

Dne 8.5. došlo k dohrávce prvního jarního kola v Chotěvicích. Na rozbahněném hřišti se poprvé v jarní části objevili během hry hned dvě tváře. Michal Majoroš odehrál celý druhý poločas na kraji zálohy a ke konci zápasu vypomohl obraně Luboš Materna. Nutno dodat, že Kuksu chyběla celá řada hráčů, ale přesto vyrazili do Chotěvic v počtu sedmnácti hráčů.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, první pětatřicet minut se na fotbal pěkně koukalo. Skóre otevřel Klust z přímého kopu, o druhou branku se postaral Pišl. Poté hra opadla a hrálo se spíš ve středu hřiště. Ovšem nebylo to poslední slovo Kuksu, do poločasu se ještě jednou prosadil Pišl a do šaten se šlo za tříbrankového náskoku.

Do druhého poločasu se udělalo několik změn, aby si zahráli skutečně všichni. Ovšem hra se oku diváka nemohla líbit. Druhou půli jsme takřka odchodili, chyběla souhra a hlavně přesnější přihrávky. Domácím se dokonce podařilo snížit, když Picha míč směřující do brány vytáhl rukou. Po konzultaci domácích a rozhodčího se nakonec kopala penalta a Picha byl vyloučen. (pozn.: sudí ruku vůbec neviděl). Domácí penaltu s pomocí tyče a Všetečky proměnili - 1:3. Potom už se nic zvláštního neudálo, ještě lze zmínit tutovku Hamana a Prokůpka, které mohly navýšit skóre, ale buďme rádi za tři body.

Další zápas sehrajeme v neděli od 13:00 v Borovnici. Diváci srdečně zváni!