Čtvrtfinále poháru FAČR: Kuks - Libotov 3:2 po pen. (2:2)

22.08.2012 21:07

Góly: 2x Mikeš

ŽK: Kopecký, Coufal, Vohnout, Prokůpek

ČK: -

Penalty: 4:1 (Odvárka, Mikeš, Roman, Pišl)

Rozhodčí: Trejbal

Diváci: 50

Sestava: Kopecký - Pospíšil (Petera T.), Odvárka, Petera D., Picha - Staněk (Roman), Prokůpek, Mikeš, Pišl - Coufal, Vohnout

 

Jiskra to zvládla!!!

   Kuksovské po předkole poháru čekalo řtvrtfinále, ve kterém narazili na nedaleký Libotov. Na toto derby si našlo cestu zhruba padesát diváků. Kuksští měli před zápasem problémy se sestavou, ale nakonec se to poskládalo, jak nejlépe to šlo.

   Začátek zápasu nám vůbec nevychází takticky a po prodloužení míče Klazarovou hlavou prohráváme - 0:1. Další branka padla hned v zápětí a opět do branky Kopeckého. Když si libotovští udělali s kukských hráčů figurky a doslova je vymíchali - 0:2. Ovšem poté už kralovala kuksovská jiskra a hosté už se do útoku moc netlačili. O snížení se postral Mikeš, který proměnil po faulu jednoho z obránců na Coufala pokutový kop - 1:2. Tentýž hráč dokázal zanedlouho vyrovnat z přímého kopu - 2:2. Další šance měli Prokůpek, Staněk, Coufal, ale gólman hostí držel svůj tým. Na druhé straně se několika přesvědčivými zákroky blýskl mladík Kopecký. Poločas končí 2:2.

   Druhý poločas už spíše oba týmy hlídaly svou branku a nechtěly udělat chybu, k tomu nakonec nedošlo a zápas končí 2:2. Nutno dodat, že se v druhém poločase zbytečně žlutilo (do příštího zápasu si toto musíme odpustit)!!!

  Na řadu přichází pět penalt. Na Jirku Vohnouta z Kuksu se už nedostalo, ale toho to jistě nemrzí, protože Kuks z přehledem i díky Kopeckému zvítězil 4:1 a senzačně postupuje do semifinále poháru FAČR. 

  Dnes skvělý týmový výkon, skvěle zahrál Marek Odvárka, ale vyhráli jsme jako tým Jiskra Kuks!!!

Kontakt

Roman Tomáš

TJ Jiskra Kuks
Kuks 12
okres Trutnov
544 43

721 521 421