ŽK: Coufal, Pišl

Rozhodčí: Janota

Diváci: 65

Sestava: Prokůpek - Kopecký, Mikeš, Roman, Baláž - Hlaváček, Pišl, Coufal, Čuda - Dubecký, Bonkovskyj

Kuks zajížděl do nedaleké Bílé Třemešné, kam jel spíše bránit bezbrankovou remízu a překvapit domácí obranu. V sestavě se objevil navrátilec Ondřej Baláž, který měl dlouhodobé problémy se zdravím. Nakonec se postavil na místo pravého obránce za distancovaného Pichu a zahrál skvělé utkání. Ale už k zápasu. Domácí tým hrál první poločas skvělý kombinační fotbal po zemi, ale za to jim vázla koncovka. To Kuks hrál spíše na brejky a k nějakým se dostal, za zmínku stojí spíše standartní situace. Ty dnes skvěle kopal jak Čuda, tak Roman. Domácí brankář Zlatník se ale skvěle blýskl a tak nakonec v prvním poločase nepadla ani jedna branka.

Do druhého poločasu nastoupil Kuks ve stejné sestavě, jelikož nebyl nikdo na střídání. Toho využila Třemešná, která měla střídačku narvanou k prasknutí a tak mohla využít čerstvé síly. Domácí pálili jednu ránu za druhou, ale vždy zasáhl bezchybný Prokůpek. To už běžela zhruba 64. minuta, kdy si po lajně potáhl míč odchovanec Kuksu Kancnýř a našel volného spoluhráče, který rozvlnil síť. Kuksu nezbývalo nic jiného než otevřít obranu a vyrovnat. To se podařilo, jenže regulérní branku Coufala sudí neuznal pro faul na brankáře, což rozhořčilo nejvíce trenéry Ságnera a Mertlíka. Útočné choutky měl dnes i stoper Jiří Mikeš, který táhl většinu kuksovských útoků společně se skvěle hrající zálohou. Poté jel Coufal sám na bránu a byl faulován v pokutovém území, rozhodčí byl opět klidný, což se nedá říct o naší lavičce. Poslední slovo měla zase Třemešná, která pojistila vedení a nakonec asi zaslouženě zvítězila 2:0.