Diváci: 30

Rozhodčí: Prokop P.

Sestava: Prokůpek - Kopecký, Mikeš, Roman, Picha - Pišl, Čuda, Mareš - Kriegler, Coufal, Bonkovskyj

Střídal: Dubecký

Kuksovské dorostence čekal další mistrák a to na půdě Chotěvic. Čekal se jasný zápas ve prospěch Kuksu. Ten se ale nekonal. Sami hráči po zápase přiznali, že zápas byl nekoukatelný a že si ho prohráli sami.

Do vedení šli jako první domácí. Pro Kuks to byla velká rána ale hrát se muselo dál. Vyrovnávací gól na sebe nenechal dlouho čekat. Zlým mužem se stal již tradičně útočník Coufal, který zažívá velkou formu. Stav 1:1 se nesl do dalších minut, než přišla obrovská hrubka domácích. Po dlouhém výkopu Prokůpka dobíhal skákající míč Coufal a s ním domácí obránce. Ten chtěl svému gólmanovi posunout míč hlavou, aby ho mohl bez problému chytit do ruky, jenže namísto toho ho přehodil a tak si nešťatsník dal vlastní gól - 1:2.

Druhý poločas přinesl stejný nášup gólů jako ten první. Domácí stále více zlobili naší obranu, která byla pro tento zápas naprosto nejistá. Není tedy divu, že zápas skončil s výsledkem 3:3, za který mohli být naši borci ještě rádi.