Dorost: Kuks - Hostinné 3:2

02.05.2010 18:20

Góly: Coufal, Mareš (z pen.), Všetečka

ŽK: -

ČK: -

Diváci: 50

Rozhodčí: Bartoň

Sestava: Prokůpek - Kopecký, Přeučil, Roman, Picha - Pišl, Všetečka, Mikeš, Mareš - Kriegler, Coufal

Střídali: Bonkovskyj

 

 Kuks se připravoval k dalšímu zápasu a nyní měl proti sobě nelehkého soupeře a tím byl Tatran Hostinné. V zápase bylo spoustu tvrdých i zákeřných zákroků, hlavně od hostů. Proto také hosté hráli zhruba padesát minut v deseti, když byl po brutálním zákroku na Všetečku vyloučen Jakoubek. Na straně hostů se ještě párkrát zažlutilo, ale to není podstatné. Teď už k zápasu.

 Začátek zápasu byl v režii Kuksu, když Mikeš překopl obranu a za ní si skvěle zaběhl kanonýr Coufal - 1:0. Hosté moc nezlobili, ale po jednom zaváhání v obraně, kdy Kopecký včas neuklidil míč do zámezí byli domácí potrestáni - 1:1.V zápase skvěle zahrál Všetečka, pro kterého to byl asi životní zápas za Kuks, hrál opravdu skvěle. Ve 39. mintě byl vyloučen hostující Jakoubek, který hodně oslabil své mužstvo. Ve 42. minutě byl faulován Coufal ve velkém vápně a rozhodčí Bartoň ukázal na značku pokutového kopu. Penalty se ujal Roman, ale letos bohužel poprvé zaváhal. To by ještě nebylo tak hrozné, ale v zápětí utekl Romanovi hostující útočník - 1:2. Tímto stavem skončil první poločas.

 Do druhého poločasu šel Kuks zase se zvednutou hlavou a to byl asi hlavní klíč. Zavřeli jsme totiž Hostinné na jejich půlce a ty mohli zkoušet pouze brejkové situace, ale žádná nebyla gólová. Za to došlo k vyrovnání, když po skrumáži před brankou zahrál tatranský obránce rukou a Mareš vyrovnal s přehledem z penalty - 2:2. Byla za námi hodina utkání a Roman zahrával přímý kop, na který si naběhl Kriegler, ale bohužel přestřelil. Kuks to nemohlo, ale rozhodit neboť se do dalšího útoku dostal Všetečka, projel obranou a hravě zakončil a otočil zápas - 3:2. Poté se Kuks začal bránit, Hostinné tlačilo, ale bylo bez šance. Jednu gólovku měl ještě ke konci Kriegler, ovšem brankář hostů vystihl jeho střelu, a tak zápas na konec skončil 3:2 pro kuksovské barvy.

 Příští víkend čeká Kuksáky dvojzápas, nejprve v sobotu ve Volanově a v neděli v Malých Svatoňovicích proti Úpici B.

(Tomáš Roman)

Hráč zápasu: Všetečka

Smolař zápasu: Roman

Kontakt

Roman Tomáš

TJ Jiskra Kuks
Kuks 12
okres Trutnov
544 43

721 521 421