Dorost: Kuks - Prosečné 5:0

18.04.2010 20:12

Góly: 2x Coufal, Všetečka, Pišl, Roman (z pen.)

ŽK: Všetečka

ČK: -

Diváci: 40

Rozhodčí: Herák

Sestava: Prokůpek - Kopecký, Přeučil, Roman, Picha - Pišl, Kriegler, Mikeš, Bonkovskyj - Všetečka, Coufal

Střídali: Hlaváček, Čuda, Baláž, Dubecký

 

  Kuks nastoupil ke svému druhému zápasu na jaře opět doma a nyní hostil Prosečnou, kterou na podzim přehrál v poměru 6:1. Na soupisce Kuksu se objevilo patnáct jmen, což překvapilo i samotného trenéra.

  Kuks nastoupil, až na zraněného Mareše, ve své nejlepší sestavě a bylo znát, že si kluci na hřišti mezi sebou čím dál víc rozumí. Hrála se asi osmá minuta a do brejku se dostal Coufal, přeloboval brankáře, ale po tvrdém nárazu míče o zem nakonec míč skončil o centimetry nad bránou. To nemohlo našim vůbec vadit, neboť za pár minut po krásném centru uklidil míč nohou do brány Všetečka - 1:0. Poté přišlo mnoho standartních situací, ale až ta z největšího úhlu skončila gólem, když Roman našel hlavu Pišla - 2:0. Kuks se uklidnil a začal hrát skvělý kombinační fotbal, hráči Prosečné se k ničemu nedostali a spíše běhali, než hráli fotbal. O třetí branku se postaral Všetečka, který byl faulován v pokutovém území a Roman se z penalty nemýlil - 3:0. Za tohoto stavu se šlo i do kabin.

  Do druhého poločasu jsme nastoupili ve stejné sestavě, ale v průběhu se na hřišti vystřídali úplně všichni. Prosečná druhý poločas, jakoby nestíhala, jelikož není zvyklá hrát na velkém hřišti, a tak se hrálo na půlce hostů. Útočný tandem zásobovali hodně krajní obránci, jmenovitě Kopecký s Pichou. Po jedné přihrávce zvýšil kanonýr Coufal a bylo to 4:0. Hosté si přeci jen odvezli tzv. bůro, když si Coufal pohrál s obranou i brankářem - 5:0.

  V zápase si všichni zasloužili pochvalu. Nejvíce překvapil asi Bonkovskyj, který za Kuks odehrál životní zápas. Nyní už se Kuks těší příští týden do Svobody.

(Tomáš Roman)

Hráč zápasu: Bonkovskyj

Smolař zápasu: NIKDO !!!

Kontakt

Roman Tomáš

TJ Jiskra Kuks
Kuks 12
okres Trutnov
544 43

721 521 421