ČK: Picha

Diváci: 20

Rozhodčí: Beránek

Sestava: Kopecký - Zlámal, Picha, Prokůpek, Dubecký - Pojezdný, Šulc, Krákora, Hudok - Coufal D., Tichovský

První poločas byl v režii Kuksu, ale branka nepadla, hosté mnoha šancí neměli a spíše bránili. Druhý poločas už branky přinesl. Po faulu na Coufala se z penalty trefil Picha - 1:0. Další branku domácích po úniku a blafáku do bekhendu přidal sám Coufal - 2:0. Neuběhli ani dvě minuty a Kopecký lovil poprvé ze sítě - 2:1. Hosté bušili do soupeře dále a podařilo se jim vyrovnat - 2:2. Další loženka Baníku nastala po faulu Prokůpka ve vápně, hosté však penaltový pokus zahodili. Přeci jen došlo k obratu, to když z dálky vystřelil Petrů a Kopecký se stihl za míčem pouze otočit. Domácí se snažili vyrovnat, ale po druhé žluté kartě byl vyloučen Picha a šance Kuksu zhasly. Zápas tedy vyhrál Baník 3:2, ale všichni, co byli na zápase se shodneme, že remíza by byla spravedlivá.