Góly: 2× Coufal, Vejdělek, Roman (z pen.), Bonkovskyj, Kriegler

ŽK: Coufal, Picha

Diváci: 50

Rozhodčí: Káník

Sestava: Prokůpek - Kopecký, Roman, Picha, Mikeš - Pišl, Vejdělek, Kriegler, Hlaváček - Coufal, Bonkovskyj

Ke svému prvnímu letošnímu zápasu nastoupil hostující Kuks na půdě Prosečné. Už od začátku bylo jasné, že na malém hřišti to bude úplně jiný fotbal, než na který jsou Kuksovští zvyklí. Ale byli to právě oni, kdo tenhle terén dokázali využít.

První trefou se mohl pyšnit nováček Vejdělek. Poté ho do poločasu následoval ještě Coufal. Průběh zápasu byl pro svěřence Romana a Mertlíka více než slibný. Tvořili se akce velké i malé a to na obou stranách. Někdy chybělo štěstí, jindy zas vadil milimetrový ofsajd. Nicméně se bylo na co koukat.

Druhý poločas byl ale ještě lepší. Svým druhým gólem rozvlnil síť Coufal a do listiny střelců se ještě zapsali Bonkovskyj, Kriegler a Roman, který proměnil nařízenou penaltu. Hosté za stavu 0:3 pro Kuks ještě dokázali stav zápasu alespoň trochu pozměnit, když vstřelili kontaktní gól. Tím jim svitla naděje, o kterou ale během 10ti minut přišli. A tak se mladící z Kuksu mohli radovat z prvních 3 bodů.