Dorost: Svoboda - Kuks 3:13

24.04.2010 17:28

Góly: 4x Coufal, 2x Mareš, Pišl, Přeučil, Baláž, Čuda, Kriegler, 2x vlastní

ŽK: Kriegler

ČK: -

Diváci: 40

Rozhodčí: Mrkvička

Sestava: Prokůpek - Kopecký, Přeučil, Roman, Picha - Pišl, Všetečka, Mikeš, Mareš - Kriegler, Coufal

Střídali: Hlaváček, Čuda, Baláž, Bonkovskyj

 

  Kuks zajížděl na půdu předposlední Svobody až na omluveného Ruckera opět s kompletní sestavou. V zápase se mohli borci pyšnit třinácti brankami, což je ve fotbale nevídaná věc, ale u Kuksu je možné opravdu cokoliv. Oproti minulému zápasu nedošlo v sestavě k žádným změnám, akorád Kriegler se prohodil se Všetečkou. Nyní už k zápasu.

  První poločas zvládl Kuks bravurně, co provedli s míčem to se povedlo. Začneme první gólem, který padl na začátku duelu, když Coufal utekl všem obráncům a propálil gólmana - 0:1. O druhou branku se po chvilce postaral Kriegler, který byl důrazný v malém vápně a vytvořil dvoubrankový náskok - 0:2. Zhruba ve 12. minutě zahrával Mikeš roh a excelentně si na něj naskočil Přeučil - 0:3. Domácí si nevytvořili první poločas žádnou šanci, brankář Prokůpek si připsal akorád autové vhazování. Ale už k dalším brankám, o ty se postaral opět Coufal, kterého poslal do brejku Pišl - 0:4. Neuplynulo ani pět minut a Coufal završil hattrick, opět po brejkové situaci - 0:5. Nejhezčí momentka prvního poločasu přišla asi ve 42. minutě, když Kopecký křižnou přihrávkou našel Coufala, ten pustil míč Marešovi, který vymetl pavučiny - 0:6. Skóre mohlo být ještě vyšší, ale někteří hráči neměli střeleckou formu.

  Do druhého poločasu už nastoupil Kuks s některými změnami v sestavě, ale ze začátku to nebyl nijak znát, jelikož se dostal do skvělé gólovky Mareš, nasadil kličku brankářovi a vsítil svůj druhý gól do opuštěné brány - 0:7. Poté Kuks opustil střelecký apetit a střílet museli domácí. Nejdříve dali ovšem branku do své brány a už byl stav - 0:8. Nakonec se Svoboda přeci jen dočkala a vsítila dvě slepené branky po chybách kuksovské obrany - 2:8. Kuksáky to nerozhodilo, ale spíše nabudilo k další brance. Míče se zmocnil na levé záloze Pišl, míč proputal přes všechny záložníky na pravou stranu k osamocenému Čudovi a ten neměl problém skórovat - 2:9. Desátou branku přidal nejmladší na hřišti jmenovitě Baláž, když jeho hlavu našel po rohovém kopu Mikeš - 2:10. S jedenáctým zasáhem nebyla žádná práce, to si totiž Svoboda vstřelila druhého vlastence - 2:11. Do střelecké listiny se nakonec zapsal i bojovník Pišl, který upravil stav tvrdou střelou - 2:12. Poté přišel zase výpadek obránců Kuksu, kdy se trefil největší smolař Svobody lobem přímo do víka - 3:12. Konečný stav pečetil svým čtvrtým gólem Coufal - 3:13.

  Zápas probíhal v poklidném tempu, Kuks si s chutí zastřílel a naznačil soupeřům s popředí, že to nebudou mít jednoduché. Další zápas sehraje dorost na své půdě proti Hostinnému, všichni jste srdečně zváni.

(Tomáš Roman)

Hráč zápasu: Coufal

Smolař zápasu: Čuda

 

Kontakt

Roman Tomáš

TJ Jiskra Kuks
Kuks 12
okres Trutnov
544 43

721 521 421