Dorost: Volanov - Kuks 2:4

09.05.2010 08:32

Góly: 2x Mikeš, Coufal, Všetečka

ŽK: Coufal, Kopecký, Pišl, Všetečka

ČK: -

Diváci: 50

Rozhodčí: Mahrla

Sestava: Prokůpek - Kopecký, Přeučil, Roman, Picha - Pišl, Všetečka, Mikeš, Mareš - Kriegler, Coufal

Střídali: Dubecký

 

  V sobotu čekal dorostence další těžký zápas. Naším soupeřem byl Volanov. Od zápasu se dalo čekat, že bude velmi bojovný a vypjatý. Nyní k zápasu.

  První poločas začal Kuks velmi dobře a hned z první vážnější šance otevřel skóre zápasu Coufal - 0:1. Hra se odehrávala spíše ve středu hrací plochy.  V zápase bylo spoustu tvrdých zákroků, některé potrestal sudí Mahrla žlutou kartou. Po jednom z faulů si připravil míč Mikeš a z přímého kopu asi z pětadvaceti metrů vymetl pavučinu - 0:2. Tento stav vydržel až do poločasové přestávky.

  Do druhého poločasu vstoupil lépe Volanov a bylo to znát i střelecky. Domácí totiž snížili po samostatné akci útočníka - 1:2. Poté několika zákroky podržel Kuks brankář Prokůpek, a tak přišel pro Volanov další trest. Obránce Kopecký poslal Všetečku a ten už věděl, co udělat s míčem - 1:3. Neuběhlo ani deset minuta a stav se zase měnil. Mrštný domácí útočník se prosmýkl pravou stranou přes Pichu a při kličce na Romana nesmyslně upadl. K překvapení všech lidí i hráčů se kopala penalta. K penaltě se postavil kapitán domácích a opět snížil na rozdíl jedné branky - 2:3. Osm minut před koncem pojistil vedení Mikeš opět po přímém kopu - 2:4. Tímto stavem skončil zápas.

  Kuks se opět přiblížil čelu tabulky a uloupil ve Volanově cenné tři body. V zápase se zranil Lukáš Kriegler, který si natáhl sval. Přejeme mu brzké uzdravení. Další zápas je už zítra, a to ve Svatoňovicích, kdy Kuks změří síly s rezervou Úpice.

(Tomáš Roman)

Hráč zápasu: Mikeš

Smolař zápasu: Kriegler

Kontakt

Roman Tomáš

TJ Jiskra Kuks
Kuks 12
okres Trutnov
544 43

721 521 421