ČK: -

Diváci: 55

Rozhodčí: Hertl

Sestava: Vít - Materna, Petera (Pospíšil), Šimek, Čornanič - Texl, Špůr, Benček (Novotný), Komárek - Staněk, Felgr (Pavlov)

Na kuksovském hřišti přivítal v neděli domácí tým Jiskry Kuks své soupeře z Chotěvic k 22. kolu Okresní soutěže IV. třídy. Tým Chotěvic zaujímající přední příčky tabulky byl pasován do role favorita. I díky podzimnímu utkání, kdy Kuks rozstřílel na domácím hřišti 5:0.

Hrál se celkem pohledný fotbal z obou stran, více ale hrozili hosté. I přes mírný tlak na začátku se do vedení dostal domácí Kuks. Špůr nacentroval míč z pravé strany před bránu, kde stál Staněk a nikým nebráněn skóroval hlavou do brány - 1:0. V dalších šancích se domácí neprosadili. Za zmínku stojí i krásná Komárkova střela, tzv. padáček, který málem skončil až za zády překvapeného gólmana. Šance byly i na druhé straně, ale zmařila je buď kuksovská obrana nebo gólman Vít.

V druhém poločase začali hosté více tlačit a snažili se o vyrovnání. To ale k jejich smůle nepřišlo a dokonce se dostali do dvougólové prohry. Při standardní situaci rozehrával míč Špůr před bránu, ten ale nikdo netečoval, lehce prolétl mezi skrumáží, odrazil se od tyče a spadl za brankovou čáru. Špůr se tak mohl radovat z trochu nečekaného a šťastného gólu - 2:0. Kuks držel velmi slibný výsledek dlouho. Pak ale přišla rána. Velmi nejistý rozhodčí Hertl v pokutovém území odpískl spornou penaltu, kterou hosté využili - 2:1. Po tomto gólu se Chotěvice nabudili a bylo téměř jasné, že utkání ještě zvrátí. A tak se také stalo. Po jednom z centrů hlavičkoval chotěvický útočník do odkryté brány a dal tak gól téměř přes kopírák jako domácí Staněk v prvním poločase. Následně po pár minutách sudí odpískal konec utkání a šlo se na penalty.

První šli kopat hosté a všechny tři penalty proměnili. Kuks proměnil pouze jednu, jmenovitě Špůr. Komárek první nedal a Staněk už se k třetí penaltě nedostal.