Kuks - Chvaleč 3:1 (1:1)

06.05.2013 07:04

Góly: Vohnout T., Všetečka, Pišl

ŽK: Klevcov, Prokůpek, Přeučil

ČK: -

Rozhodčí: Janota, Kajzr, Matras

Diváků: 35

Sestava: Klevcov - Picha, Klust, Sýkora, Roman (Kopecký) - Vohnout T. (Felgr), Prokůpek, Haman (Přeučil), Staněk (Odvárka) - Pišl, Všetečka

 

  V dalším zápase jsme na domácím hřišti přivítali souseda v tabulce a vidina bodového dotažení na druhé postupové místo naše hráče značně namotivovala, což bylo vidět hned od začátku zápasu, kdy jsme soupeře kombinačně přehrávali a svou aktivitou nutili k chybám. Po jedné takové jsme se zaslouženě dostali do vedení, což na naši hru mělo neblahý účinek a počáteční aktivita byla ta tam. Mladý a nezkušený kolektiv domácích značně znervózněl, přestala se nám dařit kombinace a hlavně jsme zlenivěli v pohybu, což mělo za následek několik šancí soupeře a v závěru prvního poločasu také srovnání výsledku na 1:1, kdy z brejku hosté pohodlně srovnali.

  Druhý poločas začal stejně jako končil, ten první tedy šancí hostů, kterou výtečně zneškodnil Klevcov. Postupem času jsme se začali opět dostávat do tlaku a soupeř hrozil hlavně z brejkových situací. Do vedení jsme se dostali v Kuksu již klasickou cestou, tedy kombinací středem hřiště po ose Prokůpek, Pišl, zakončuje Všetečka a domácí vedou 2:1. Na další gól se nemuselo čekat dlouho, hosté opět zahrozili z brejku a domácí brankář vyrazil míč na roh. Po rozehrání domácí obránce ve vápně fauloval hostujícího hráče a pískala se penalta, kterou s přehledem chytil Klevcov. Třetího gólu v síti hostů jsme se nakonec přeci jen dočkali, když po centru do vápna, srážce dvou hráčů hostí a přehlédnuté ruce Pichy, zakončuje Pišl do prázdné branky. Domácí hráči tentokrát nepředvedli žádný fotbalový koncert, ale tři body se počítají a čekalo se tak již pouze na odpolední výsledek z Lánova, kde hrála druhá Hajnice a díky jejímu zaváhání jsme již pouze dva body od postupových příček, na které shlížíme ze 4. místa tabulky.

Kontakt

Roman Tomáš

TJ Jiskra Kuks
Kuks 12
okres Trutnov
544 43

721 521 421