ŽK: Všetečka, Petera D., Roman, Pišl

Rozhodčí: Tryzna

Diváci: 80 (Fans z Kuksu, Libotova, Dvůr Kr., Třemešné, Hradce Kr. a další...)

Sestava: Prokůpek - Roman, Klust, Petera D., Komárek (Pospíšil) - Kopecký (Vohnout T.), Majoroš, Benček (Staněk), Pišl - Všetečka (Felgr), Coufal

Zápas začíná dobře, po chvilce zápasu otevíráme skóre zápasu střelou Coufala - 1:0. Hosté ačkoliv zaskočeni se snaží hnát za vyrovnáním celý poločas, ovšem kuksovská obrana skvěle bání a nejpouští hosty do vážnější šance. V první půli mohl Kuks zvýšit vedení, ale Všetečka neproměňuje penaltu, a tak se jde do šaten za stavu 1:0 pro domácí.

Druhý poločas je bojovný, spousta tvrdých soubojů, ale přeci jen má Libotov navrh a po hodině hry se dostává lobem k vyrovnání - 1:1. Tato branka nás zmrazila a po dalších pár náznacích inkasujeme po druhé, tentokrát se stejný hráč trefuje nikým nehlídán hlavou - 1:2. Pojišťující branku v závěru hosté vsítili skvěle umístěnou střelou z hranice penalty, Prokůpek na střelu nedosáhl - 1:3. Zápas tímto stavem i končí.

Myslím, že jsme lídra soutěže potrápili, ale na body to bohužel nestačilo. Gratulace klukům do Libotova!