Diváci: 5

Rozhodčí: -

Sestava: Klevcov - Petera D., Klust, Sýkora, Roman - Vohnout T., Haman, Prokůpek, Šulc - Pišl, Všetečka

Střídali: Kopecký, Staněk, Felgr, Přeučil, Odvárka, Mikeš

Kuks sehrál první zápas v roce 2013. Hrálo se na umělé trávě v Trutnově a naším soupeřem byli Mladé Buky. Zápas byl plný nepřesností, zejména první poločas to nebylo ono, pouze nakopávané míče a žádná mezihra. V prvním poločase jsme také dvakrát inkasovali, po úniku z pravé strany přišel centr do vápna a rychlé zakončení. Obě branky byly jako přes kopírák.

Do druhého poločasu se sestava trochu prostřídala a už to bylo patrně lepší, ovšem stále na sobě musíme hodně pracovat. Za Kuks branku vsítil Mikeš z penalty, kterou vybojoval Všetečka. Buky se ještě do konce zápasu také dvakrát trefili a tak zápas skončil výsledkem 1:4.

Za týden na stejném místě sehrajeme zápas s Prosečnou.