ČK: -

Rozhodčí: Machata

Diváci: 50 (8 z Kuksu) + velké stádo krav

Sestava: Prokůpek - Roman, Staněk, Petera D. (Vohnout T.), Felgr (Pospíšil) - Majoroš, Benček (Klust), Pišl, Gorol (Kopecký) - Všetečka, Coufal

Na zápas se scházíme v hojném počtu a celkem dobré náladě. V zápase nastupujeme v modrých dresech, domácí ve žlutých. Domácí jsou v tabulce o desátí, a tak se dal čekat vyrovnaný fotbal.

Už od úvodních minut jsem ovšem páni na hřišti a hráči Buků mezi námi běhají pomaleji než míč. Opravdu skvělá podívaná, jak si to kuksovští házeli z jedné strany na druhou, dopředu, dozadu, ovšem chyběli tomu hlavně střely. Občas byly některé akce až moc překombinované. Domácí do útoku nepředvedli téměř nic, no prostě vůbec nic. Pouze odkopávali míč od své brány, co nejdál to šlo. Skóre otevírá Jiskra, když se ke střele dostal Všetečka, brankář byl bezmocný - 0:1. Po této branky jsme stále drželi míč na svých kopačkách, ale ne a ne vstřelit. To na druhé straně došlo k závaru před brankou Prokůpka, špatný odkop, tečovaná střela a míč se zakroutil do brány - 1:1. Po této brance se kuksští zase roztříleli. Příkladem byla Pišlova jedovka, která trefila Majoroše ve zdi, jinak by nejspíš míč směřoval do brány. Poločas tedy končí 1:1 a jde se do kabin.

Druhý poločas dochází k pár změnám během hry, nastupují čertstvé síly a opět dirigujeme zápas. Domácí táhnou jen dva hráči a Ti na to opravdu sami nestačí. Událost, která nám pomohla bylo vyloučení domácího hráče po druhé žluté kartě. K přímému kopu se staví Roman, z pravé nohy pouští střílený centr, který k překvapení všech končí v šibenici - 1:2. Pojišťující branku vstřelil po nádherné akci opět Všetečka, který má nejspíše svou formu na vrcholku - 1:3. Do konce zápasu se ještě událo dost, nebezpečné šance Klusta, po jedné nakonec padla branka, když byl Coufal důrazný v souboji s brankářem, ale nakonec byl odpískán faul na golmana domácích, ovšem došlo k oplácení a domácí byli v devíti. Ještě musím podotknout, že golman domácích, by se měl asi léčit, plivat na hráče, který leží otřesen na zemi, STYĎ SE!!! No a poslední perličkou zápasu odpískaná jasná penalta, k míči se staví Pišl, ale už ani ne k překvapení všech nedává! Zápas tedy končí naší výhrou 3:1.

V kabině jsme si dali po pár dnech zase vítězný pokřik, na benzině jsme dali nanuky, valíme směr Dvůr na kebys a hurá domů...další zápas sehrajeme v neděli na hřišti Borovnice, diváci zváni!!!