Muži: Borovnice - Kuks 5:2

26.04.2010 10:11

Góly: 2x Pavlov

ŽK: Kopecký, Všetečka

ČK: -

Diváci: 70

Rozhodčí: Cerman

Sestava: Vít - Kopecký (Materna), Staněk, Pospíšil, Šimek - Texl, Čornanič, Benček (Všetečka), Komárek - Pavlov, Felgr (Coufal D.)

 

  Z počátku se oba týmy poněkud hledali. Hra se odehrávala ve středu hřiště s občasnými výpady domácích do nepříliš přesvědčivě hostující obrany.
V 10. minutě Kopecký netrefil míč, ale pouze protihráčovi nohy a po právu za tento zákrok obdržel žlutou kartu. Ve 14. minutě prodlužoval hlavou Čornanič, avšak nikdo z kuksovských na míč nedosáhl. Po 15. minutě se Kuks osměnil a čím dál častěji se vyskytoval před brankou soupeře i za pomoci občasných chyb v domácí obraně. V 17. minutě po chybě kuksovské obrany, jmenovitě Staněk netrefil míč a domácí útočník se hnal sám na branku. Avšak přestřelil. Varování však nestačilo a tak po necelých třech minutách se k zakončení na vápně dostal domácí útočník a již se nemýlil - 1:0. Při prodlevě se do konfliktu dostali rozhodčí s hostující lavičkou, kdy se kuksovským nelíbil laxní přístup v podávání míčů. Po neodmávaném ofsajdu se domácí prosazují podruhé - 2:0. Ve 25. minutě se do vápna probíjel Pavlov, přihrál Šimkovi ale ten se do jeho přihrávky neopřel ideálně a střelu ještě tečoval domácí obránce. Ve 28. minutě z necelých dvaceti metrů napřáhl Čornanič. Domácí brankář však vytáhl ránu nad břevno i přes obtížný výhled do slunce. Ve 35. minutě se domácí opět prosadili - 3:0.

  Ve 48. minutě po nedorozumění v domácí obraně zakončil do odkryté branky Pavlov - 3:1. Po pěkném úvodu hostů do druhé půle hra upadla opět k průměru a boj o střed hřistě. Střídání výrazně oživilo hru z pohledu hostů. V 60. minutě se po standartce prosadil prsy Pavlov - 3:2. V 79. minutě Borovnice zvýšila po rychlém rozehrání od brankáře na 4:2. První pohledná akce zápasu zakončená brankou. O osudu utkání mohl rozhodnout Pavlov, ale ve vyložené šanci mu scházeli síly a ve skluzu překopl. Následně se zrodila ještě jedna šance, ale opět ji hosté nevyužili. Poté však sudí dle názoru hostujících hráčů nespravedlivě pískl penaltu proti Kuksu po velice sporném zákroku Čornaniče. Vít pokutový kop nechytil - 5:2. V 86. minutě si ještě jeden z domácích hráčů vysloužil žlutou kartu za protesty.

(Jan Kašpar)

Hráč zápasu: Materna

Smolař zápasu: Kopecký

Kontakt

Roman Tomáš

TJ Jiskra Kuks
Kuks 12
okres Trutnov
544 43

721 521 421